To može samo on: Toti ušao u 86. minutu i sa dva gola doneo preokret Romi /video/

Sportal blic 20.04.2016  |  B. O.

Na "Olimpijskom stadionu" u Rimu viđena je još jedna magija Frančeska Totija. Drugu utakmicu zaredom "Princ Rima" je spasao svoj tim od poraza.

Foto: Tanjug/AP Frančesko Toti Rimljani su gubili od Torina 2:1, a onda je u 86. minutu u igru ušao Toti i usledio je preokret. On je već u narednom minutu izjednačio, a onda dva minuta kasnije sa bele tačke doneo sva tri boda Romi. On je i u petak bio spasilac, jer je u samom finišu obezbedio bod protiv Atalante. Za Torino je celu utakmicu odigrao Nikola Maksimović. 39 años. Entra y dos goles en 3 minutos. FRANCESCO TOTTI