Povezane vesti

Princ Rima mu naterao suze na oči

Princ Rima mu naterao suze na oči

Sportske.net 21.04.2016
Roma je juče savladala Torino, pre svega zahvaljujući golovima Frančeska Totija, koji je za 3 minuta "Olimpiko" podigao na noge. Ušao je u igru u 86. minutu. Njegova voljena Roma je u tom trenutku gubila sa 1:2 na svom stadionu. Minut nakon toga na… »
A sada se izvinite Totiju

A sada se izvinite Totiju

Večernje novosti 21.04.2016
"Princ rima" sa dva pogotka protiv Torina izazvao euforiju u Italiji. Ušao u igru, postigao dva gola za tri minuta, počistio Spaletija i osigurao Ligu šampiona - kratko je sažela "Gazeta delo Sport" FRANČESKO Toti, živa legenda Rome, bio je na… »
Spaleti: Znam da Toti ne voli moje odluke, ali previla mora biti

Spaleti: Znam da Toti ne voli moje odluke, ali previla mora biti

Večernje novosti 21.04.2016
Ne znam možemo li da napravimo ravnotežu, ali pokušaćemo. Ja sam trener i moram da ostanem verodostojan i istrajan, rekao je trener Rome. Rim slavi Totija. Legendarni fudbaler Rome, koji je na korak do igračke penzije, sa dva postignuta gola iz dva… »
Magija Totija rasplakala navijače Rome! /video/

Magija Totija rasplakala navijače Rome! /video/

Sportal blic 21.04.2016
Frančesko Toti nije samo istinska legenda Rome, već i čovek zbog kog navijači "vučice" mogu da zaplaču. What #TOTTI does to people. #LEGEND pic.twitter.com/XWcbEC6oaS— Lega Serie A (@SerieAchannel) April 20, 2016 "Princ Rima" je drugi uzastopni… »
Serija a: Toti je klasa, Juventus grabi ka Skudetu

Serija a: Toti je klasa, Juventus grabi ka Skudetu

Večernje novosti 20.04.2016
Legendarni fudbaler Rome doneo je pobedu svom timu nad Torinom od 3:2, pošto je ušao u igru u finišu meča i postigao dva gola. "Stara dama" sa 3:0 bolja od Lacija, novi poraz Intera. Legendarni fudbaler Rome Frančesko Toti doneo je pobedu svom timu… »
To može samo on: Toti ušao u 86. minutu i sa dva gola doneo preokret Romi /video/

To može samo on: Toti ušao u 86. minutu i sa dva gola doneo preokret Romi /video/

Sportal blic 20.04.2016
Na "Olimpijskom stadionu" u Rimu viđena je još jedna magija Frančeska Totija. Drugu utakmicu zaredom "Princ Rima" je spasao svoj tim od poraza. Foto: Tanjug/AP Frančesko Toti Rimljani su gubili od Torina 2:1, a onda je u 86. minutu u igru ušao Toti i… »
Serija A: Sasuolo još bez pobede

Serija A: Sasuolo još bez pobede

Sportal blic 20.04.2016
Fudbaleri Sasuola nisu pobedili ni treći meč u nizu u Seriji A. U 34. kolu Sasuolo i Sampdorija su odigrali bez golova. Bio je to meč klubova koji u poslednje vreme beleže slabije rezultate. Sasuolo je u prethodna dva meča ostvario poraze. Sampdorija… »

Vesti dana »