Neka se spremi Real, Siti deluje ozbiljno: Građani demolirali Stouk, Arsenal se ponovo trese (video)

Mozzart sport 23.04.2016

Igrač utakmice u Mančesteru bio je Keleči Ihenačo, koji je u 43. minutu prvo iznudio jedanaesterac za svoj tim i tako uticao da konačno bude slomljen otpor gostiju, a onda ih je i sam dotukao u nastavku utakmice, sa dva postignuta gola - 4:0

Forma Mančester Sitija je dobila uspon u čini se najvažnijem trenutku u sezoni. Građani su u uvertiri prvog polufinalnog meča Lige šampiona sa madridskim Realom ubedljivo savladali Stouk na Etihadu i tako barem na kratko pretekli Arsenal na poziciji tri Premijer lige, koja garantuje direktan plasman u elitno takmičenje u narednoj sezoni - 4:0 (2:0). Igrač utakmice u Mančesteru bio je Keleči Ihenačo, koji je u 43. minutu prvo iznudio