Čuki derbi: Pavlović zaledio Humsku!

Vesti online 23.04.2016  |  Vestionline

Golom Andrije Pavlovića u poslednjem minutu, Čukarički je pobedio Partizan u Humskoj 2:1 u derbiju drugog kola plej-ofa Super lige Srbije. Ovim trijumfom, "brđani" su napravili veliki korak ka drugom mestu, dok crno-belima i treneru Ivanu Tomiću ostaju brige u finišu sezone.

Kada su malobrojni navijači u Humskoj pomislili da neće biti pobednika, sjajni napadač "brđana" je iskoristio odličan kontranapad i matirao Šaranova. Po završetku meča, stadionom Partizana se orilo "Uprava napolje". Pogledajte golova iz Humske! 0:1 Janković 1:1 Božinov 1:2 Pavlović Gosti sa Banovog su poveli golom Branislava Jankovića u 11. minutu, ali je već posle devet minuta na semaforu je pisalo - 1:1. Strelac za crno-bele bio