Silni crveno-beli: Zvezda na pragu titule!

Vesti online 30.04.2016  |  Vestionline

Šampion ABA lige, Crvena zvezda, na pragu je odbrane krune u reguionalnom takmičenju. I u drugom finalnom suretu odigranom u "Pioniru", četa Dejana Radonjića je slavila - 93:74 i povela 2:0 u seriji. Već u ponedeljak, u Sremskoj Mitrovici, crveno-beli će imati priliku da završi posao i da drugi put uzastopno budu šampioni.

Za razliku od prvog meča kada je "vrtić" Dejana Milojevića dobro namučio Zvezdu, u drugom meču, crveno-beli su bili dominantni i kontrolisali rezultat svih 40 minuta. Na poluvremenu je bilo +13 za domaćina, koji su dominirali u skoku. Mega se držala šutevima za tri poena raspoloženih Ivanovića i Nikolića, ali je razlika u klasi, ipak, bila vidljiva. Dužom klupom i ritmom, četa Dejana Radonjića je slomila goste. Kod crveno-belih