Voša razbila Zvezdine rezerviste!

Vesti online 07.05.2016  |  Vestionline

Drugi poraz crveno-belih u sezoni, i to opet na "Marakani". Bodove protiv novog šampiona, posle Čukaričkog, osvojila je i Vojvodina. Izabranici Nenada Lalatovića slavili su pred praznim tribinama našeg najvećeg stadiona - 3:1 i ostali u trci za kvalifikacije za Ligu Evrope.

Trener Zvezde Miodrag Božović je šansu ukazao rezervistima. Od standardnih prvotimaca igrao je samo Marko Grujić. To se osvetilo beogradskim crveno-belima. Novosađani su bili bolji, konkretniji, opasniji, a briljirao je nekadašnji igrač Partizana Nikola Trujić, koji je bio dvostruki strlelac za goste. Jedino vredno pomena kod srpskog šampiona je efektan gol Grujića u finišu prvog poluvremna posle sjajnog solo prodora. U 70. minutu je isključen