Savez za promene: U Banjaluci u subotu neće biti sukoba kako to priželjkuje vlast
Blic 12.05.2016 | Beta
![Savez za promene: U Banjaluci u subotu neće biti sukoba kako to priželjkuje vlast](https://nstatic.net/img/logo/s/blic.png)
Predstavnici opozicionog Saveza za promene izjavili su danas da 14. maja u Banjaluci neće biti sukoba i nikakvog rata, kako to priželjkuje vladajuća koalicija.
“Želimo mirne proteste, ali nećemo dozvoliti opstrukcije. Ništa nas neće sprečiti da održimo protest”, izjavio je danas lider Stranke napredna Srpska (SNS) Adam Šukalo. On je ocenio da je “režim u potpunom haosu, da su izgubili kompas” i počeli najgrublje zloupotrebe kako bi onemogućili protest opozicije. Šukalo je optužio “medijsko podzemlje, predvođeno javnim RTV servisom RS (RT RS)” da seje mržnju. “Njihov cilj je da poseju strah i očigledno