Pogledajte magični Noletov poen koji je preokrenuo meč protiv Bautiste!

Vesti online 31.05.2016  |  Vestionline

Kiša i odlični Roberto Bautista Agut muče Novaka Đokovića na put do četvrtfinala Rolan Garosa. U prvom setu do prvog prekida, Nole nikako nije uspevao da uđe u ritam, grešio je mnogo, pogotovo iz bekhenda, ali je u nastavku odigrao nešto bolje i uspeo da izjednači u setovima - 1:1.

Na brejk i set loptu, Novak je odigrao magični poen. Uspeo je da se odbrani iz "nemoguće" situacije. Sreća je malo pogledala Srbina, loptica je pogodila samo liniju. U nastavku, Nole je iz defanzive krenuo u ofanzivu i uspeo da iskoristi set loptu. Ovaj poen će možda i da prelomi meč u koristi našeg asa. Pogledajte! Novak Djokovic revient à une manche partout en remportant la 2ème 6-4#RG16 https://t.co/X8lFCJC3cq — Roland Garros (@rolandgarros)