Irci idu dalje posle drame u završnici, Belgija evrogolom poslala Ibru u penziju (video)

Telegraf 22.06.2016  |  Telegraf.rs

Golovi su na obe utakmice pali u 85. minutu, Belgija je srušila Švedsku sa 1:0, a Irska Italiju identičnim rezultatom

Irska se plasirala u nokaut fazu EURA posle pobede nad Italijom od 1:0! Junak je bio Brejdi, koji je postogao gol u 85. minutu. U drugi krug ide i Belgija, koja je sa 1:0 savladala Švedsku, takođe sa 1:0, sjajnim golom Naingolana u 85. minutu. Na obe utakmice nije bilo mnogo uzbuđenja do same završnice i na obe je gotovo istovremeno postignut pogodak, koji je Ircima i Belgijancima overio plasman u nokaut fazu. Belgija ide na Mađarsku u osmini