У Србији вребају лажне шлеп-службе!

Вести онлине 23.06.2016  |  Вести
У Србији вребају лажне шлеп-службе!

Ауто-мото савез Немачке (АДАЦ), највећи европски аутомобилски клуб, који броји 20.000.000 чланова, упозорио је све чланове на својој званичној страници да их кроз Србију вребају лажне шлеп-службе које се представљају као њихови партнери. Због тога АДАЦ у следећој фази препоручује избегавање Коридора 10.

Наиме, преваранти се представљају као сарадници АДАЦ-а и покушавају да од жртава незгода на путу извуку новац. Како је наведено у саопштењу, у случају незгоде на путу, посебно би требало да буду обазриви туристи у Мађарској и Србији. АДАЦ само у северној Италији и на хрватском полуострву Истра има ангажована своја возила и своје особље с обележјем АДАЦ клуба. Возила превараната су углавном маркантно жута и имају чак исписан и АДАЦ лого, док

Повезане вести »

Кључне речи

Економија, најновије вести »