Smejaće mu se ceo svet: Fudbaler Vojvodine promašio prazan gol sa dva metra (VIDEO)

Vesti online 14.07.2016  |  Vestionline

Vojvodina u 2. kolu kvalifikacija za Ligu Evrope igra meč protiv velškog Konahsa, a posle prvih 45 minuta nije bilo golova.

Moglo je da bude i drugačije da je je Nikola trujić u samoj završnici pogodio prazan gol sa udaljenosti od samo 2-3 metra. Ipak, trebalo bi napomenuti da se lopta posle udarca u stativu stative nakon šuta Malbašića, prilično nezgodno odbila u polje. Trujić je bio i najaktivniji igrač Novosađana u prvom delu pošto je u osmom minutu zatresao mrežu gostiju, ali je gol poništen zbog faula nad golmanom. Polovinom prvog dela isti igrač je imao zicer