Београд: Одата пошта страдалима у 'Олуји'
Слободна Европа 05.08.2016

Двадесетпрва годишњица "Олује" у Београду је у петак обележена поменом у Цркви Светог Марка и полагањем венаца на споменик страдалима од 1991. до 2000. у бившој Југославији. Тачно у 12 сати у граду су се огласиле сирене и одржан је минут ћутања за убијене и прогнане.











