Raspucana Zvezda se prošetala Lučanima

Vesti online 06.08.2016  |  Vestionline

Za Evropu zeleni, ali za Super ligu - dominantni. Crveno-beli lako su izašli na kraj sa Mladosti. Zvezda je slavila 4:2 (3:1) u Lučanima i izbila na prvo mesto šampionata. Posle fijska na "Marakani" od Ludogoreca, četa Miodraga Božovića je prikazala lepršavu, atraktivnu igru. Naravno, opet srpski šampion nije uspeo da sačuva mrežu.

Da će Zvezda da ponese bodove iz malene varoši u zapadnoj Srbiji moglo je da se nasluti već u drugom minutu, kada je Ugo Vijeira zatresao mrežu gostiju. Domaćini su igrali ofanzivno, nisu se branili, a pogotkom Jovanovića pripretili su gostima. Međutim, do kraja poluvremena lepim pogocima glavom Rendulića i Vijeire, crveno-beli su imali sigurnih 3:1. Ali, kod Zvezda nikad se ne zna. Saša Jovanović je drugim golom na startu nastavka igre uneo