Dan 13. OI uživo: Vaterpolisti i odbojkašice u finalu, košarkašice protiv Francuske za bronzu, Dudaš odustao zbog povrede

Večernje novosti 18.08.2016  |  Novosti online

Tima Zorana Terzića obradovao je naciju pobedom protiv SAD (3:2) i plasmanom u finale. Košarkašice Srbije izgubile su od Španije 68:54, "delfini" dobili Italiju sa 10:8

Sjajan početak dana u Riju. Srbija ima i četvru medalju! Prvina borilište danas su izašli naš kajakaški dvojac u finalu na 1.000 metara, u sastavu Milenko Zorić - Marko Tomićević i posle sjajnog nastupa su osvojili srebrno odličje. Nebojša Grujić i Marko Novaković su zauzeli šesto mesto u dvosedu na 200 metara, a Dalma Đuričić-Benedek finalnu trku na 500 metara okončala je na sedmoj poziciji sa vremenom 1:55.095 minuta. Asmir Kolašinac nije