Srbi u Riju (13. dan)! Lekcija "delfina", fantastične odbojkašice u finalu, košarkašice za bronzu

Vesti online 18.08.2016  |  Vestionline

Za Srbiju 13. dan Olimpijskih igara nije bio baksuzan. Osvojili smo srebro, a imamo još dve medalje u džepu, samo je pitanje da li je zlatnog ili srebrnog sjaja. Kajakaši Marko Tomićević i Milenko Zorić bili su drugi u trci na 1.000 metara, dok su se odbojkašice i vaterpolisti plasirali u finale posle pobeda nad SAD, odnosno Italijom. Košarkašice će igrati za bronzu sa Francuskom.

Raspored takmičenja srpskih sportista na Olimpijskim igrama (13. dan) Raspored takmičenja srpskih sportista na Olimpijskim igrama (13. dan) 02.35 - Amela Terzić, očekivano, nije uspela da se plasira u finale trke na 800 metara. Naša atletičarka bila je sedma, pretposlednja, u svojoj kvalifikacionoj trci s vremenom - 2:03.81. Amela je kasnila na startu, bila je u začelju i nije mogla da prati ritam. 01.35 - OVDE možete da pogledate raspored