''Orlovi'' lete ka zlatu: Srbija rasturila Australiju za sedmu medalju, sledi ''Drim tim''

24 Sata 20.08.2016  |  M. Ljuna

Košarkaši Srbije plasirali su se u finale Olimpijskih igara u Riju i tako su našoj zemlji obezbedili sedmu medalju.

+7 Kakav meč Srbije, kakva pobeda naših momaka! Košarkaši će se boriti za zlatnu medalju u Riju. Izabranici Aleksandra Đorđevića odigrali su najbolje kada je bilo najpotrebnije i savladali su „Kengure” sa 87:61. Na taj način smo im se revanširali za poraz u grupnoj fazi kada smo pretrpeli poraz rezultatom 95:80. U prvom poluvremenu naši momci su maestralno odigrali odbranu primivši tek 14 poena (posle prvih 20 minuta bilo je 35:14). U nastavku