Haos u Pazaru: Užasna povreda, crveni karton, divljanje navijača, na kraju - pobeda Zvezde

Vesti online 28.08.2016  |  Vestionline

Svega je bilo u derbiju sedmog kola Super lige Srbije. Crvena zvezda je nastavila trijumfalni niz i u Novom Pazaru. Slavila je četa Miodraga Božovića 4:1 (2:0), ali će meč da ostane upamćen po svemu samo ne po igri i pobedi srpskog šampiona.

U 63. minutu, napadač crveno-belih Predrag Sikimić je neprezno je startovao nad golmanom domaćina, Živkovićem. Posle žestokog udarca u glavu, čuvar mreže domaće ekipe je ostao na zemlji. Sudija je pokazao crveni karton iskusnom napadaču gositju, a onde su krenuli incidenti. Sa zapadne strane stadiona kraj Jošanice, počeli su da lete stolice i tvrdi predmeti ka fudbalerima Zvezde. Prekid je trajao skoro 20 minuta. Utakmice je ipak nastavljena, a