Новак на старту меча тражио медицински тајм-аут! Да ли је ово нови разлог за бригу?
Вести онлине 30.08.2016 | Вестионлине

Нови разлог за забринутост! Новак Ђоковић је пред старт УС опена признао да је пре Рија имао проблеме са зглобом леве руке. На почетку меча са Јиржијем Јановичем, наш ас је после петог гема првог сета затражио медицински тајм-аут.
Овога пута у питању је била надлактица десне руке. Физиотерапеут је успео масажом да помогне Новаку, који је после тога заиграо много боље и добио први сет против 247. тенисера на АТП листи Јиржија Јановича. После два сата и 40 минута, Новак је успео да сломи отпор Јиржија Јановича - 6:3, 5:7, 6:2, 6:1. . @ДјокерНоле #Р1 #УСОпен #НИ ||Даррон Цуммингс|| пиц.твиттер.цом/уцqљДиВСб — Басиа (@БасиаИД) Аугуст 30, 2016









