Englezi utišali Slovačku golom u 95. minutu, Poljaci kiksnuli u Kazahstanu! (video)

Telegraf 04.09.2016  |  Telegraf.rs

Englezi došli do pobede buvkalno u poslednjoj sekundi i tako sa tri boda počinju kvalifikacije za Mundijal u Rusiji

Fudbalska reprezentacija Engleske pobedom je počela kvalifikacije za Svetsko prvenstvo u Rusiji 2018. godine, pošto su na gostovanju savladali Slovačku sa 1:0 golom Adama Lalane bukvalno u poslednjim sekundama meča. Utakmica je produžena za 4 minuta, ali je zbog kraćeg prekida u samoj sudijskoj nadoknadi meč dodatno produžen i nakon tih 4 minuta, pa je Engleska dobila šansu za još jedan napad. Upravo iz njega Adam Lalana je posle dobrog