Srbija ispustila pobedu, samo bod na startu kvalifikacija (VIDEO)

Vesti online 05.09.2016  |  Vestionline

Fudbalska reprezetnacija Srbije osvojila je samo jedan bod na startu kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u Rusiji pošto je na stadionu Rajko Mitić odigrala nerešeno 2:2 sa selekcijom Republike Irske. S obzirom da su Vels i Austrija savladali Moldaviju i Gruziju "orlovi" su od početka u zaostatku za rivalima.

Utakmica nije dobro počela po naš tim pošto su gosti već u prvom napadu uspeli da povedu, a nesreću da zatrese Rajkovićevu mrežu imao je kapiten Branislav Ivanovič koji je skrenuo loptu u gol. I to je bilo praktično sve od Iraca u prvih 45 minuta, ali problem je u tome što ni naš tim nije stvorio ozbiljniju priliku pred golom Rendolfa. Međutim, sve se okrenulo ulaskom Andrije Pavlovića u 62. minutu kada je zamenio Aleksandra Mitrovića. Najpre je