Још једно полуфинале за Новака, још једна предаја!
Мондо 07.09.2016 | мондо.рс

Српски тенисер без превише знојења стигао до полуфинала УС Опена.
Фото: АП/Цхарлес Крупа Сигурна игра у два сета, а онда и предаја противника одвели су Новака Ђоковића у 10. узастопно полуфинале УС Опена. Српски тенисер водио је 2:0 против Жо-Вилфреда Цонге (6:3, 6:2), када је Француз предао меч због повреде. Занимљиво, ово је трећи пут на овогодишњем УС Опену да је ривал предао меч најбољем светском тенисеру. Новак је прво без борбе прошао Јиржија Веселог, затим му је Михаил Јужни предао меч у првом сету,










