LŠ: Barsa uništila Seltik, Sančez za bod Arsenala, Zvezdin "dželat" odličan (VIDEO)

Vesti online 13.09.2016  |  Vestionline

U prvih sedam mečeva Lige šampiona, favoriti su ostvarili sigurne pobede. Najubedljivija je bila Barselona, koja je sav bes zbog poraza od Alavesa u Primeri, iskalila na nejakom Seltiku. Čak sedam puta, golman škotskog šampiona De Fris morao je da vadi loptu iz svoje mreže.

Raspoložen je bio Lionel Mesi, koji se tri puta upisao u listu strelaca, dok je dva puta pogodio mrežu Luis Suaraze. Gosti iz Glazgova branili su se svih 90 minuta. Kod vođstva domaćina 1:0, Musa Dembele je promašio jedanaesterac, a onda je usledila kanonada domaćina. U derbiju večeri na "Parku prinčeva" nije bilo pobednika. PSŽ je vodio golom Edisona Kavanije već u 40. sekundi, ali je bod Arsenalu doneo Aleksis Sančez u 78. minutu. Bugarski