Brašanac akter "ludog" meča: Četiri gola, dva isključenja, promašen penal i remi Betisa i Granade

Sportal blic 16.09.2016  |  Darko Nikolić

Fudbaleri Betisa i Granada odigrali su nerešeno, 2:2 (1:2) u prvom meču 4. kola španske Primere.

Foto: Sports On Time / youtube Domaćin, za kog je naš internacionalac Darko Brašanac igrao sve do 86. minuta, rano se našao u problemima. Karsela-Gonzalez je u 13. minutu lepo izgradio sebi poziciju šut sa desne strane i doneo prednost Granadi niskim udarcem, da bi 20 minuta kasnije Bueno udvostručio prednost iskoristivši potpunu zbunjenost odbrane rivala slalomom saigrača. Međutim, tri minuta kasnije Alegrija je glavom, na asistenciju Kastra,