Junajted i Murinjo u kanalu: I "stršljenovi" uboli "đavole"

Vesti online 18.09.2016  |  Vestionline

Mančester Junajted je u nokdaunu. Za samo sedam dana poraženi su čak tri puta. Prvo je "đavole" pobedio gradski rival Siti na "Old Trafodu", zatim Fejenord u Ligi Evrope, a novi poraz četa Žozea Murinja je doživela od Votforda - 3:1 u petom kolu Premijer lige.

Kapu je doneo prednost "stršljenovima", u nastavku je izjednačio Markus Rašford, Zlatan Ibrahimović je promašio nekoliko dobrih šansi, a kazna je stigla u 83. minutu kada je Kolumbijac Zuniga doneo tri boda četi Valtera Macarija. Samo 53 sekunde ranije, nekadašnji igrač Milana je ušao u igru umesto Kapua i lepim golom srušio snove slavnog kluba, koji je zapao u krizu posle tri pobede na startu Premijer lige. U poslednjim trenucima susreta, nad