Izložba goveda kod Bujanovca: Nedžmedin Idrizi proglašen za najboljeg stočara
Blic 01.10.2016 | V. Pešić
![Izložba goveda kod Bujanovca: Nedžmedin Idrizi proglašen za najboljeg stočara](https://nstatic.net/img/logo/s/blic.png)
Na izložbi goveda simentalske rase, koja je 1. oktobra održana na stadionu u Levosoju kod Bujanovca, pobedilo je grlo stočara Nedžmedina Idrizija iz Biljače.
Vlasniku najboljeg među 79 probranih grla bujanovačkih stočara pripala je novčana nagrada od 30.000 dinara. Sajmu krava prisustvovali su članovi Odbora za poljoprivredu, šumarstvo i vodoprivredu na čelu sa Marjanom Rističevićem, predsednik Koordinacionog tela za jug Srbije dr Zoran Stanković, predsednik opštine Buanovac Šaip Kamberi i druge zvanice. Direktor Veterinarske stanice u Bujanovcu dr Miodrag Milković rekao je da je tradicionalni sajam