Више стотина грађана на протесту у Сарајеву због погибије девојака

Студио Б 11.10.2016
Више стотина грађана на протесту у Сарајеву због погибије девојака

Неколико стотина грађана вечерас се окупило испред Земаљског музеја у Сарајеву како би одали почаст двема девојкама које су протекле ноћи погинуле на том месту у стравичном удесу.

Мирним протестима и паљењем свећа, грађани су такође желели да укажу да је неопходна боља заштита свих грађана Сарајева и да подсете на учестале безбедносне проблеме у Сарајеву, преноси Фена. Испред Музеја највише је младих, а број грађана се константно повећава. Окупљање обезбеђује полиција и саобраћај на главној саобраћајници је затворен. Погинуле девојке су биле студенткиње Филозофског факултета у Сарајеву. Полиција трага за возачем

Повезане вести »

Кључне речи

Коментари

Балкан, најновије вести »