Љубавна прича Наташе Тапушковић слађа је од оне из "Лајања на звезде"
24 Сата 21.10.2016 | зена.блиц.рс, А. Калаба

"Како Тањуг јавља: Ја те волим“ - шапутао јој је Драган Мићановић у филму „Лајање на звезде“. Али, Наташа Шолаковић је у детињству имала још слађу изјаву љубави.
Наташа је пре неколико година у интервјуу за Жену испричала да је њена прва љубав био Петар Лековић, који ју је први запросио. Он је имао девет, а она седам година. – Дошао је са два друга под мој прозор и певао је песму „За Београд“, а онда ме је запросио. Деца су нам организовала свадбу, спремили су и бурме и ми смо се „венчали“. Никад се нисмо развели. Цела школа знала је за наше симпатије. Кад су га на разгласу помињали јер је био ђак












