Ludo, luđe - Primera! Rvanje, tuča, goleada... Espanjol kaznio Eibarovo kockanje s tri gola viška, heroj Baptistao u 92. minutu! (video)

Mozzart sport 22.10.2016
Ludo, luđe - Primera! Rvanje, tuča, goleada... Espanjol kaznio Eibarovo kockanje s tri gola viška, heroj Baptistao u 92…

Kakav fudbal na stadionu Kornelja El Prat - 3:3

Odavno je španska Primera dobila tu čar da i u meču gde glavne uloge igraju klubovi druge klase vidite spektakl i fudbal za kakvim žudi svaki poklonik ove igre. E, upravo su takav susret odigrali fudbaleri Espanjola i Eibara, gde su gosti iz Baskije prokockali pobedu i prednost od tri gola viška, ostvarenu već u prvom poluvremenu, da bi domaćin praktično u poslednjem minutu uzeo jedan, ali zlata vredan bod u pravoj goleadi - 3:3! Strašan fudbal