Pojačanje od 56.000.000 evra ne sme da pravi ovakve greške: Stonsov poklon Svecima za bod na Etihadu (video)

Mozzart sport 23.10.2016

Građani napadali čitavo drugo poluvreme, stvarali veliki broj prilika, postigli jedan pogodak, ali nisu imali ni sreće ni snage za potpuni preokret - 1:1

Greške se dešavaju, ali kada vas neko plati skro 56.000.000 evra, onda su vam ovakvi "pokloni" zabranjeni. Džon Stons je poklonio pogodak Sautemptonu u 27. minutu, a od tog šoka Mančester Siti nije u potpunosti uspeo da se oporavi, iako je izjednačio na početku drugog poluvremena - 1:1 (0:1). Nije domaćin imao mnogo ideja u prvom poluvremenu, ni pre gola gostiju, a posebno nakon njega. Kevin de Brujne definitnovno nije onaj igrač s početka