Pakleni tandem Đurđević - Leonardo doneo tri boda Partizanu u Surdulici

Vesti online 29.10.2016  |  Vestionline

Posle razočaravajućeg remija (1:1) na svom stadionu protiv Radničkog, Partizan se vratio u pobednički ritam. U prvom meču 14. kola Super lige Srbije, crno-beli su slavili u Surdulici protiv Radnika - 3:1 (2:0) i smanjili zaostatak za Crvenom zvezdom na samo tri boda (crveno-beli igraju u nedelju sa Radom na "Marakani").

Opet je u prvom planu bio tandem Partizana, Đurđević - Leonardo. Već posle 11 minuta, četa Marka Nikolića je vodila 2:0. Za samo 60 sekundi, Uroš Đurđević i Leonardo su zatresli mrežu Čančarevića. Činilo se da je već tada vilo rešeno pitanje pobednika, ali domaćin se trgao u nastavku, smanjio preko Zlatanovića. Imao je Radnik još nekoliko prilika da izjednači, a meč je rešen u 76. minutu posle neshvatljive greške golmana Surduličana Ognjena