LŠ: Siti se revanširao Barseloni, Arsenal gubio sa 2:0 i osvojio tri boda u Bugarskoj

Večernje novosti 01.11.2016  |  Beta

U derbiju 4. kola elitnog takmičenja "građani" su na svom terenu savladali katalonski tim sa 3:1. Bajern je posle preokreta slavio u Ajndhovenu sa 2:1

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su na svom stadionu Barselonu sa 3:1, u četvrtom kolu Grupe C Lige šampiona. Barselona je vodila pogotkom Lionela Mesija u 21. minutu, ali je domaćin preokrenuo golovima Ilkaja Gundogana u 39. i 74. i Kevina De Brujnea u 51. Borusija je u Menhengladbahu propustila priliku da savlada Seltik, iako je vodila od 32. minuta golom Larsa Štindla. Bod Seltiku doneo je Musa Dembele iz penala, koji je skrivio Jilijan