Zvezda izgubila dobijen meč: Lengford mašio celu utakmicu, a onda sam doneo pobedu Uniksu (video)

Mozzart sport 10.11.2016

Crveno-beli imali pozamašnu prednost u finišu meča, ali je doživela četvrti poraz u elitnom takmičenju - 65:62

Crvena zvezda je izgubila dobijen meč u Kazanju, propustila priliku da ostvari veliki brejk i dođe do prve pobede na gostovanjima protiv Uniksa. Iako su u završnici meča imali prednost i od devet poena prednosti, crveno-beli nisu imali pravo rešenje za Kita Lengforda u poslednjem minutu, koji uspeo u potpunosti da anulira sve ono što je propustio tokom utakmice - 65:62 (17:17, 10:15, 14:11, 24:19). Gosti iz Beograda su u prvom poluvremenu