Kvalifikacije za SP: Izrael slavio u Albaniji, "minimalac" Irske, Turska bolja od Kosova

Večernje novosti 12.11.2016  |  Beta/Novosti online

Meklin na startu drugog poluvremena postigao gol koji je srušio Austriju. Brozović sa dva gola doneo trijumf Hrvatskoj

Fudbaleri Irske pobedili su danas u Beču selekciju Austrije sa 1:0 u utakmici četvrtog kola Grupe D kvalifikacija za Svetsko prvenstvo 2018. Pobednički gol za Irsku postigao je Džejms Meklin u 48. minutu. Fudbaleri Moldavije osvojili su prvi bod u kvalifikacijama, pošto su u Tbilisiju odigrali 1:1 sa Gruzijom. Valeri Kazaišvili je u 16. minutu doneo prednost domaćoj ekipi, a izjednačio je Aleksandr Gackan u 78. Irska je trenutno prva u grupi sa