ВИДЕО: Ђоковић ушао у расправу са судијом
Вести онлине 17.11.2016 | Вестионлине

Опет је судија успео да мало поремети нашег аса. У петог гему меча са Давидом Гофаном, главни арбитар Фергусон Марфи опоменуо је Новака Ђоковић због велике паузе током поена. Није било право Србину, али је ипак прећутао и добио гем, за вођство од 4:1.
После паузе, Новак је ушао у расправу са Марфијем. Питао га је због чега га је опоменуо када је то први пут урадио. Арбитар се правдао, да је то по правилу, иако није био у праву јер је доделио опомену после првог прекорачење, што се не памти да се скоро догодило. Али, ето, за Новака важе нека строжија правила. Србин је, после правдања судије Марфија, добацио супервизору турнира у Лондону Тому Бернсу. - Ви очигледно не познајете тенис. На










