Zvezda trojkama razbila Armani: Blistavo veče Simonovića i Voltersa

Vesti online 17.11.2016  |  Vestionline

Blistava igra crveno-belih pred 15.000 "delija" u "Areni". Crvena zvezda je ostvarila četvrtu pobedu u Evroligi. Pao je Armani iz Milana - 83:70. Ovim trijumfom, crveno-beli su se izjednačili sa italijanskim šampionom i ostali u trci za četvrtfinale evro elite. Fantastičan je bio Marko Simonović, najbolji igrač crveno-belih ove sezone, koji je dobio ovacije po završetku meča.

Opet su crveno-beli pokazali da su ravnopravni rival sa svima, da ova ekipa može mnogo i ove sezone. Trojkama su izabranici Dejana Radonjića razbili odbranu gostiju iz Milana, dok je odbrana opet bila na zavidnom nivou. OVDE pogledajte foto galeriju iz "Arene"! OVDE pogledajte foto galeriju iz "Arene"! Crveno-bele je odlepio u prvom poluvremenu razigrani Marko Simonović, koji je za pet minuta postigao čak četiri trojke u drugoj četvrtini. Gde je