''Grobara'' sve manje na tribinama, na Tviteru besni i na sudiju i igrače Bačke!

Sportske.net 19.11.2016  |  Sportske.net

Golova nema posle prvih 45 minuta utakmice u Humskoj, između Partizana i Bačke, ali tenzije na terenu su sve veće.

Ako računamo i onaj letošnji meč prvog kola, odigran na novosadskom ''Karađorđu'', već treće uzastopno poluvreme između Partizana i Bačke završeno je bez golova, 0:0. Danas su se ove dve ekipe sastale u Humskoj, prvih 45 minuta je proteklo bez golova, ali je ovaj deo igre obeležen brojnim, ponekad i pregrubim prekršajima gostujućih fudbalera koje je sudija Srećković u nekoliko navrata kažnjavao kartonima, ali i koji su izazvali priličnu nervozu