Večernje novosti 19.11.2016  |  Beta/Novosti online

Golove su postigli Aleksandar Paločević u 8, Filip Malbašić u 75. i Dejan Meleg u 79. minutu utakmice - 3:0

Vojvodina je kod kuće pobedila Novi Pazar 3:0 i tako ostala na trećem mestu, sa istim brojem bodova kao i Partizan, ali neznatno slabijom gol razlikom. Vojvodina je na svom terenu bila sigurna protiv Novog Pazara. Golove su postigli Aleksandar Paločević u 8, Filip Malbašić u 75. i Dejan Meleg u 79. minutu utakmice. Novosadski crveno-beli su i posle trećeg gola nastavili da napadaju i stvaraju šanse, ali nisu postigli i četvrti pogodak. Novi