Даница извређала Жику усред емисије “Ја имам таленат”! (видео)

Даница извређала Жику усред емисије “Ја имам таленат”! (видео)
Четворочлана група из Београда “Кејптаун” представила се жирију такмичења “Ја имам таленат” песмом “Хигхваи то Хелл” групе АЦ/ДЦ. “Ви сте први такмичари који су боље звучали без слушалица. Иначе увек држим једну слушалицу у увету, а другу не, да бих чуо реално, међутим, ви сте боље звучали “уживо”. То је комплимент – на слушалицама се изгуби енергија, а овако сте развалили”, рекао је Жика, а онда се Даница надовезала: “Имали сте енергију, ја

Ја Имам Таленат »

Ја Имам Таленат »

Кључне речи

Забава, најновије вести »