(Kurir TV) divlji Taksisti haraju beogradom: Napali direktora Civilne uprave i razbili mu glavu
Kurir 10.12.2016
![(Kurir TV) divlji Taksisti haraju beogradom: Napali direktora Civilne uprave i razbili mu glavu](https://nstatic.net/img/logo/s/kurir.png)
Takozvani „divlji“ taksisti u Beogradu već godinama ugrožavaju egzistenciju ljudi koji se pošteno i zakonito bave ovim poslom prehranjujući porodice, a u poslednje vreme sve je zapaženija njihova bahatost, pa i nasilništvo.
Saša Vasić, direktor Civilne kontrole, koja već godinama vodi evidenciju o takozvanim divljim taksistima u srpskoj prestonici, kako bi se suzbilo njihovo nelegalno poslovanje, brutalno je napadnut u popodnevnim satima na Terazijama, pošto je prethodno fotografisao jednog od nelegalnih taksista. Foto: Dragan Kadić Vasić je zajedno sa kolegom bio u redovnoj patroli gradom u okviru akcije "Taksisti lopovi - hajde da ih identifikujemo", kada su