Dominacija! Jokićeva partija karijere - ubacio polovinu poena Denvera u drugom poluvremenu (video)

Mozzart sport 13.12.2016

Srpski centar imao blistavo veče u Dalasu, ali ga saigrači nisu ispratili, pa su Nagetsi doživeli ubedljiv poraz...

Jokić razbija poslednjih dana! Najbolji srpski centar ostvario je još jedan dabl-dabl učinak u najjačoj ligi na svetu, uz ponovljeni rekord karijere kada su u pitanju poeni! Njegovi Denver Nagetsi poraženi su ubedljivo na gostovanju u Dalasu (92:112), ali taj rezultat ostao je u senci blistave partije našeg asa - 27 poena, 11 skokova, 4 asistencije i jedna blokada! Veče domaćina u NBA, Brada vukao Rakete do sedmog vezanog trijumfa Ono što ovaj