Само за Оливеру: Ево шта је Балашевић снимио камерицом, коју је носио око врата, током концерта! (видео)
Свет & Скандал 09.01.2017

Ђорђе Балашевић одржао је сјајан концерт пред Нову годину у Београду, и тим поводом око врата носио је камерицу. Његова ћерка Беба открила је путем Фејсбука да је Ђоле на тај начин желео да сними сваки део концерта, како би и његова супруга Оливера те ноћи “била” са њим. Наиме, Оливера није да присуствује београдском концерту, јер је чувала прехлађене унуке. Ђоле је обећао да ће и она бити са њим на концерту, па је то обећање на овај начин







