Remi u najvećem derbiju Engleske: Zlatan u finišu spasao "đavole" i Pogbu (VIDEO)

Vesti online 15.01.2017  |  Vestionline

U najvećem derbiju Engleske, Mančester Junajted i Liverpul odigrali su na "Old Trafordu" bez pobednika - 1:1.

Gosti mogu da žale za celim plenom, jer su vodili do 84. minuta. Veliku glupost napravio je najskuplji fudbaler u istoriji Pol Pogba, koji je u 26. minutu neoprezno i neobjašnjivo igrao rukom u svom kaznenenom prostoru, a sudije je pokazao na belu tačku iz koje je Džejms Milner postigao jedini gol na meču. U nastavku, domaćin je imao inicijativu, stvarao šanse, ali je tek Zlatan Ibrahimović u 84. minutu konačno zatresao mrežu Minjolea. Pre toga