Ljajić se obrukao sa "kreča" i koštao Torino ubedljive pobede nad velikanom (VIDEO)

Vesti online 17.01.2017  |  Vestionline

Srpski reprezentativac Adem Ljajić mogao je da bude junak Torina, ali umesto toga postao je tragičar pošto je koštao “bikove” pobede u duelu sa Milanom u poslednjem meču 20. kola Serije A.

Meč je završen rezultatom 2:2, ali razvoj situacije u prvom poluvremenu nagoveštavao je debakl “rosonera”. Najpre je Beloti pogodio posle asistencije Ljajića, a onda je i Benasi savladao Donarumu posle dodavanja Falkea. Završni udarac Milanezima mogao je da zada bivši igrač Partizana koji je dobio priliku da u 32. minutu šutira penal. Međutim, mladi Donaruma očigledno je odlično odradio domaći zadatak i znao je da će Ljajić da šutira po sredini