Lars Ulrih: Nema više bendova koji inspirišu

Radio 021 22.01.2017  |  MTV
Lars Ulrih: Nema više bendova koji inspirišu

Bubnjar benda "Metallica" Lars Ulrih kaže da ga nijedan novi bend ne inispiriše kao Guns N'Roses, Nirvana ili Oasis.

Dodaje da je nesrećan što nema modernih bendova koji bi ga inspirisali. "Pre deset ili 30 godina, bilo je drugačije. Na primer 'O bože Guns N' Roses. O bože, ko su ovi Nirvana likovi! Oasis!'", rekao je Ulrih u intervjuu za "Noisey". Kaže da su takve muzičari ljudi želeli da upoznaju. "Poslednji put kada sam pomislio 'O je****! Ovo me zaista inspiriše', bilo je kada sam čuo bend 'The Sword' iz Ostina u Teksasu. Rok koji me je podsetio na neku

Radio 021 »

Za vikend ekstremne vrućine u Novom Sadu

Za vikend ekstremne vrućine u Novom Sadu

Radio 021 pre 47 minutajoš 1 povezana
Na današnji dan: Streljan Apis

Na današnji dan: Streljan Apis

Radio 021 pre 1 sat
Radio 021 »

Društvo, najnovije vesti »