Milijaš otkrio, još ga boli nepravda iz ''večitog derbija''! Vraća li se u Zvezdu?

Sportske.net 23.01.2017  |  Sportske.net, novosti.rs

O bivšem kapitenu Crvene zvezde Nenadu Milijašu ovih dana se sve češće govori u domaćim medijima, s obzirom na najave njegovog povratka na Marakanu. U jeku tih priča, on se prisetio i svog poništenog gola iz derbija sa Partizanom pre skoro devet godina!

U pitanju je utakmica polufinala Kupa Srbije iz 2008. godine, kada je Partizan slavio na Marakani sa 3:2 i plasirao se u finale, golovima Lamina Dijare (dva) i Stevana Jovetića. Partizan je u prvom poluvremenu poveo sa 2:0, ali Zvezda se nije predavala i u nastavku je iznednačila na 2:2, a Milijaš je imao velike zasluge kod izjednačujućeg gola, pošto je pogodio prečku, a odbijenu loptu je Jestrović u nastavku akcije poslao u mrežu. A onda je