5 Koverata po čoveku, pomama u Novom Sadu: 500 razgrabljeno do 11 sati u pošti na Futoškom putu!
Kurir 02.02.2017
![5 Koverata po čoveku, pomama u Novom Sadu: 500 razgrabljeno do 11 sati u pošti na Futoškom putu!](https://nstatic.net/img/logo/s/kurir.png)
NOVI SAD - Iako je tek juče počela nagradna igra "Uzmi račun i pobedi" Ministarstva finansija, u pojedinim poštama u Novom Sadu već u podne nije bilo koverata za nagradnu igru.
Foto: Dado Đilas U pošti na Futoškom putu, preko puta Elektrotehničke škole, koverata nije bilo već oko 11 časova, a dobili su 500 primeraka za taj dan. Slična situacija je bila i u poštama na Limanu III. Bez obzira na veliku zainteresovanost građana, u Glavnoj pošti je bilo koverata, i dobijaju ih i pre podne i posle podne, odnosno kad je dostava. Foto: Kurir Da ne bi bilo zloupotrebe, jedna osoba može da uzme do pet koverata. Slanje fiskalnih