Премијер лига: Жесус гура "грађане", "ђаволи" разбили шампиона
Вести онлине 05.02.2017 | Вестионлине

Мало је недостајало да Манчестер Сити испусти још два бода и тако се дефинитивно опрости од шампионске трке, али је млади Бразилац Габријел Жесус донео тријумф “плавцима” у мечу 24. кола Премијер лиге против Свонсија - 2:1 (1:0).
Када је Сигурдсон у 80. минуту изједначио на 1:1 многи су помислили да ће ово бити још један у низу киксева Ситија, али када је део публике већ напустио Итихад у другом минуту надокнаде 19-годишњи Жесус је други пут на мечу савладао Фабијанског и донео велико славље свом тиму. Цео меч на позицији левог штопера за домаћи тим одиграо је Александар Коларов. Сити поново има 10 бодова мање од водећег Челсија, тј. заузима треће место на табели са










