Хит: Перуничић као зликовац! (видео)

Мондо 07.02.2017  |  мондо.рс
Хит: Перуничић као зликовац! (видео)

Бенд Ничим Изазван представља нови спот и поручује - "ниједан радио, нити најбољи рукометаш нису повређени приликом снимања"!

Група Ничим изазван објавила је спот за нову песму "Ко нам је убио радио?". У споту за песму с љубавном тематиком, овог пута према радију који симболизује све оне вредности које су данас по страни, глуме деца из хора основне школе "Иво Андрић" и глумачке групе "Вељко Дугошевић" и ОН. Улогу главног негативца игра наш прослављени рукометаш и тренер Ненад Перуничић. "Иако на прву лопту тако не звучи, али и нова песма има љубавну тематику.

Повезане вести »

Кључне речи

Забава, најновије вести »