Maleni Barnli spasio Premijer ligu, novi poraz šampiona

Vesti online 12.02.2017  |  Vestionline

Ne zna se još šampion Premijer lige. Čelsi je pretio i, i dalje, preti da učini nezanimljivim finiš sezone, ali maleni Barnli se isprsio pred mašinerijom Antonija Kontea. "Plavci" su odigrali u gostima 1:1 i nisu iskoristili šansu da se još više odlepe konkurentima.

Posle gola Pedra na startu meča, činilo se da će tim iz Londona da stigne do nove, lake pobede, ali uporni i fanatično borbeni domaći fudbaleri se nisu predavali i preko Brejdija, koji je fantastično izveo slobodan udarac i matirao Kurtou, u 27. minutu uspeli da izjednače. U nastavku, Čelsi je napadao, ali nije imao izgledne šanse, čvrsta odbrana Barnlija je uspela da zadrži "plavce", a u nekoliko navrata su opasno pretili iz kontri. Naš Nemanja