Rvačko bacanje, gaženje na glavu, lakat u facu... Pobesneli Zlatan, brutalni Mings i očajni sudija (video)

Mozzart sport 04.03.2017

Neverovatni dueli na Old Trafordu, tri situacije za crveni karton i na kraju isključen pogrešan čovek

Ludo prvo poluvreme na Old Trafrodu i Zlatan Ibrahimović u centru pažnje. Bornmut je uspeo da izvuče 1:1 posle prvih 45 minuta na gostovanju Mančester Junajtedu, ali su utakmicu obeležili brutalni dueli i konfuzno suđenje Kevina Frenda. Zlatan Ibrahimović se u 39. minutu provukao bez žutog kartona pošto je rvačkim zahvatom bacio Tajrona Mingsa na zemlju. Samo tri minuta kasnije, sudija Kevin Frend je ipak pokazao žuti karton Zlatanu koji se